Shipping & Returns

Jak nakupovat

My obvykle používají různé způsoby dopravy jako USPS, EMS, DHL a tak dále na loď své objednávky a sledovací čísla jsou k dispozici, jakmile objednávky dodáno, a můžete přijímat své objednávky na 5 až 9 dnů. Prosím, ujistěte se, že dodací adresu, je správné. Takže můžete získat přímo balíčku. Pro celní jasných, máme mnoho metod a zkušeností, takže váš balíček je vždy bezpečné, a 99% objednávek jsou bezpečné pro doručení. Nebojte se, pokud byl váš balíček nasáván zvykem, budeme znovu odeslat balík nebo vrácení peněz pro vás.

Snadné vrácení do 60 dnů

Zavázali jsme se vaší celkové spokojenosti. Pokud z nějakého důvodu nejste zcela spokojeni se svým nákupem, můžete získat v plné výši ceny výrobku, a jakékoliv související daň, do šedesáti (60) pracovních dnů od obdržení zásilky (y).

Chcete-li získat buď dobropis na výměnu nebo úvěr na svém nabití účtu, upozorňujeme, že veškeré výnosy a výměny musí být nové, nepoužité nebo nenošené stavu s původními štítky a nálepky připojených. Položky považují za opotřebované, použité, špinavé nebo chybějící tagy budou vráceny ke kupujícímu na své náklady a žádná náhrada bude vydáno.

Jakékoliv dotazy, prosím, nezapomeňte nám e-mail!

Akceptujeme Western Union, Money Gram, kreditní kartou, budeme vám 10% slevu na západním platby unie.

Konečně Jakmile jsme potvrdit platbu Western Union, budeme loď Vaší objednávky, Tento proces může trvat 24-48 hodin po zaplacení Western Union. A pak jsme vám e-mail sledovací číslo!

Back